AGD Genel Başkanı Salih Turhan, "Yasin Börü ve arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Şehadetleri makbul olsun. Rabbimiz böyle yiğitlerin sayısını artırsın." dedi.

AGD Genel Başkanı Salih Turhan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Yasin Börü ve arkadaşlarını şehadetini bir kez daha yâd etti.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Genel Başkanı Salih Turhan, 4 yıl önce Kurban Bayramı'nın 4'üncü gününde yoksul ailelere kurban eti paketlerini dağıtırken PKK ve yandaşları tarafından hunharca şehit edilen Yasin Börü ve arkadaşlarını unutmadı.

Yasin Börü ve arkadaşları hakkında sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan AGD Genel Başkanı Salih Turhan "Yasin Börü ve arkadaşlarını rahmetle anıyoruz." dedi.

Turhan, şu ifadeleri kullandı: "16 yaşında Kurban Bayramında Kurban verdiğimiz Yasin Börü ve arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Şehadetleri makbul olsun. Rabbimiz böyle yiğitlerin sayısını artırsın." (İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler