Diyarbakır'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır'da yarın gerçekleştirilecek açık hava toplantısı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Diyarbakır Valiliği, yarın İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek olan "Dünya Barış Günü Açık Hava Toplantısı" kapsamında bazı yolların trafiğe kapatılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak valilikten yapılan açıklamada, "1 Eylül 2018 günü yapılacak olan Dünya Barış Günü Açık Hava Toplantısı kapsamında vatandaşlarımızın etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir." denildi.

1 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 00.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar şöyle sıralandı:

* Akkoyunlu Caddesi'nde; Ofis Kavşağı'ndan kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi-Hintlibaba Caddesi'ni takiben Ali Emiri Caddesi'ne verilecek.

* Mehmet Akif Ersoy Caddesi'nde; Sezai Karakoç Kavşağı'ndan kapanacaktır. Alternatif olarak Cemiloğlu Caddesi, Klavuz Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesi'ne veya Şehitlik Kavşağı-Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesi'ne verilecek.

* Cemiloğlu Caddesi'nde; Bağlar Polis Merkez Amirliği önünden kapanacaktır. Alternatif olarak Klavuz Caddesi ve Gürsel Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesi'ne verilecek.

* İstasyon Caddesi'nde; İstasyon Caddesi-İnaloğlu Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesi veya Ekinciler Caddesi'ne verilecek.

* Kışla Caddesi'nde; İstasyon Caddesi-Kışla Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi takiben Elazığ Caddesi'ne verilecek. (Mehmet Çelik - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler