Diyarbakır'da 25-30 Eylül günlerinde gerçekleştirilecek 6'ncı kitap fuarı, okurlarla buluşmak üzere gün sayıyor.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğinde Diyarbakır 6'ncı Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenecek. Okurlar, yüzlerce kitabın sergileneceği fuara katılabilmek adına gün sayıyorlar.

TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuara; Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ile Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü destek sunuyor.

120 yayınevinin katılımıyla hazırlanan fuar; panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. 6 gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde birçok yazar, okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak. (Hamza Adiyaman - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler