Batman'da uyuşturucu madde bağımlıları yanlarına çağırdıkları küçük çocuğu ateşe vererek yaktılar.

Batman Huzur Mahallesi'nde esrar ve uyuşturucu madde bağımlıları yanlarına çağırdıkları küçük çocuğu, üzerine döktükleri kolonya ile ateşe verdi.

Edinilen bilgilere göre, Huzur Mahallesi'nde esrar ve uyuşturucu madde kullanan bir grup genç, mahallede ikamet eden Osman Can'ı (13) yanlarına çağrıldı. Madde Bağımlıları, çağırdıkları küçük çocuğun üzerine kolonya dökmeye başladı. Çocuğun üzerine döktükleri kolonyayı ateşe veren madde bağımlısı gençler çocuğu yaktı.

Durumu fark eden çevredeki vatandaşlar olaya müdahale ederken, madde bağımlıları mahalleden kaçtı.

Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırılan küçük Osman, burada yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi için Diyarbakır'a sevk edildi.

Kağıt toplayıcılığıyla geçimlerini sağladıkları ve maddi durumları kötü olduğu öğrenilen küçük Osman'ın ailesi, çocuklarına bu vahşeti yapan esrar ve uyuşturucu madde bağımlılarının bir an önce yakalanmasını istedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Mehmet Fatih Akgül, Muhammed Said Aksoy – İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler