​Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna girdikten sonra kendisinde bir daha haber alınamayan Gazeteci Cemal Kaşıkçı vakasında, Türk ve Suudi yetkililerin olduğu ortak çalışma grubu konsolosluktaki incelemesini tamamladı.

Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na girişinin ardından haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı soruşturması kapsamında oluşturulan ortak çalışma grubunda yer alan Türk ve Suudi yetkililer, konsolosluktaki incelemesini tamamladı.

Dün akşam saat 19.20 sıralarında konsolosluğa giriş yapan yetkililer, yaklaşık 9 saat inceleme yaptı. İncelemelerde "mavi ışık" yöntemi ve hassas burunlu köpek de kullanıldı. Ekipler, yaptıkları incelemelerinin ardından topladıkları numuneleri 2 temizlik kamyonetine koydu. Numuneler, uzman ekipler tarafından incelemeye alınacak. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler