Batman’da denetimli serbestlik ile cezaevinden çıkan ve birçok suçtan sabıkası olan şahıs, bir grup arkadaşıyla birlikte camide imamı darp etti.

Batman’ın Hasankeyf ilçesinin yeni yerleşkesindeki camide denetimli serbestlik ile cezaevinden çıkan ve birçok suçtan sabıkası olan şahıs, bir grup arkadaşıyla birlikte imamı darp etti.

Edinilen bilgilere göre uyuşturucu gibi altı ayrı suçtan sabıkası bulunan 24 yaşındaki F.K, denetimli serbestlik ile yeni Hasankeyf yerleşkesinde bulunan İmam Abdullah Cami’ne giderek imza atması gerekirken, imzalarını ihmal etmesi üzerine hakkında işlem yapıldı.

Hakkında yasal işlem yapılan F.K, yanına aldığı arkadaşları ile birlikte gece 20.30 sularında olaydan sorumlu tuttuğu cami imam A.İ’yi cami içerisinde darp ederek yaraladı.

Darp sonucu burnu kırılan imam A.İ hastanede rapor alarak şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundu. Darp ile yetinmeyen F.K.’nin bilinmeyen numaralar ile birkaç kez imamı arayarak tehditlerde bulunduğu öğrenildi.

Birçok suçtan sabıkası bulunan ve imamı darp eden şaısın yakalanarak cezaevine konulduğu belirtildi. (Mehmet Sait Çelik –İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler