Siverek Belediye Başkan Yardımcısı istifa etti

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş, görevinden istifa etti.

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yaklaşık 4.5 yıldır sürdürmüş olduğu belediye başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde  AK Parti'den meclis üyesi seçilen ve daha sonra Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Karakaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Bugüne kadar onurumla yürütmüş olduğum Siverek Belediye Başkan Yardımcılığı ve Belediye Meclis Üyeliğinden istifa etmiş bulunmaktayım. Detaylı açıklamamı daha sonra yapacağım. Kamuoyuna saygılarımla" dedi.

Hasan Karakaş, Siverek Belediyesinde, emlak ve istimlak müdürlüğü, muhtarlıklar müdürlüğü , plan ve proje müdürlüğünden sorumlu başkan yardımcılığı görevinde bulunuyordu.

Hasan Karakaş'ın yaklaşık 2 yıldır, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile aralarının açık olduğu, yerel seçimler öncesinde bu sebepten dolayı istifa ettiği iddia edildi. (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler