A A A

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Eklenme : 2015-03-01 20:59

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından başlatılan “Her güne binler salâvat” kampanyasının afişleri, Erzincan’da esnafların iş yerlerine ve şehrin işlek noktalarına asıldı.

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Peygamber Sevdalıları Platformu Erzincan Koordinatörlüğü, yaklaşan Hz. Muhammed'in (sav) kutlu doğum yıldönümü nedeni ile, platformun genel merkezi tarafından başlatılan "Her güne binler salâvat" kampanyasının afişleri, platformun üye ve gönülleri tarafından şehir merkezinde esnafların iş yerlerine ve şehrin en işlek noktalarına asıldı.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen kutlu doğum etkinlikleri öncesi başlatılan"Her güne binler salavat" kampanyası afişlerinin, şehrin birçok noktasına asılması, Erzincanlıları Peygambere salavat çekmeye teşvik etti.

öte yandan Salavat Kampanyası kapsamında şehrin birçok yerine asılan afişlere Erzincan halkının ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Peygamber sevdalıları Erzincan il koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, "Halkımızın bu kampanyamıza katılmasını bekliyor, şimdiden Allah hayırlarını kat lat kabul etsin diyoruz. Erzincan'da 03.04.2015 tarihinde yapacağımız kutlu doğum etkinliğinde çekilen salâvat sayılarını halkımıza duyuracağız." denildi. (M. Sıddık DİREKÇİ- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

2017-08-20 23:06:07

Kur'an Nesli Platformu tarafından ilan edilen "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında iki haftada namaz eğitimini başarıyla tamamlayan 3 bini aşkın çocuk için Batman’da program düzenlendi.

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

2017-08-20 22:38:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siirt’e geldi.

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

2017-08-20 21:27:06

Mardin’de seyir halindeki aracın yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER