30 Mart’ta başlayan Büyük Dönüş Yürüyüşlerinde işgalci siyonistlerin saldırıları sonucu şimdiye kadar 240 aşkın kişi şehid olurken, 25 binden fazla kişi de yaralandı.

Siyonist işgalcilerin dün Gazze sınırında yapılan Büyük Dönüş ve Kuşatmayı Kırma gösterilerine gerçek mermi, plastik mermi ve göz yaşartıcı bombalarla saldırması sonucu 3 kişi şehid olurken onlarca kişi de yaralandı.

Gazze'deki Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Siyonistlerin Muhammed Muin El-Cehcuh (16) adındaki Filistinli genci şehit ettiklerini ve 40’tan fazla kişiyi de yaraladıklarını belirtti.

Açıklamada, saldırılarda yaralanan Abdulaziz Ebu Şeria (28) ile engelli Mahir Yasin'in de (40) şehid olduğu ifade edildi.

30 Mart’ta başlayan Büyük Dönüş Yürüyüşlerinde işgalci siyonistlerin saldırıları sonucu şimdiye kadar 240 aşkın kişi şehid olurken, 25 binden fazla kişi de yaralandı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler