Vali Erin feci kazada yaralananları ziyaret etti

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Suruç-Birecik Karayolunda 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Suruç-Birecik Karayolunda işçi servisiyle öğrenci servisinin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

Vali Erin, yaralıların durumu hakkında hastane yönetiminden bilgi aldı. Çoğu öğrenci olan yaralıların ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Erin, "Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine de başsağlığı ve sabır diliyorum. Bu tür acı olayların bir daha yaşanmaması için de olumsuz hava şartlarında yola çıkan sürücülerimizi biraz daha dikkatli olmaya davet ediyorum." dedi.

Yaralıları ziyaretinde Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve İl Sağlık Müdürü Himmet Turgut eşlik etti.

Hatırlanacağı üzere dün öğrenci servisi ile işçileri taşıyan servisin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybetmiş, çoğu öğrenci 13 kişi de yaralanmıştı. (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler