Muş'ta dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışından dolayı il genelinde 131 köy yolu ulaşıma kapandı.

Muş'ta son bir haftadır hemen hemen her gün etkili olan kar yağışı etkisini göstermeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kardan dolayı il genelinde 131 köy yolu ulaşıma kapandı.

Dün gece saatlerinden itibaren ulaşımın kesildiği 131 köy yolunu açmak için çalışma başlatan İl Özel İdaresi ekipleri, kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışmalarına devam ediyor.

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmetşah Şentürk, konuya ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, dün akşam saatlerinden itibaren yoğun kar yağışından dolayı kapanan 131 köy yolunun tekrardan ulaşıma açılması için ekiplerin aralıksız olarak çalışmalara devam ettiğini aktardı. (Ayetullah Tarhan-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler