​28 Şubat ve FETÖ yargısı mağdurlarını konu alan “Fotoğraf ve Karikatür” sergisine tüm Batmanlılar davet edildi.

28 Şubat ve FETÖ Yargısı Mağduru Aileler Batman İnisiyatifi, 28 Şubat ve FETÖ yargısı mağdurlarına yönelik 27, 28 ile 29 Ocak günlerinde Batman'da “Fotoğraf ve Karikatür” sergisi açacak.

İnisiyatif tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, Atatürk Parkı yanı Resim Sergisi Alanı’nda açılacak serginin, 10.00 ile 17.00 saatleri arasında ziyaret edilebileceği belirtildi.

Açıklamada, özellikle bölgede 90’lı yıllarda 28 Şubat ve FETÖ yargısınca Müslüman halka yaşatılan acıları gözler önüne serecek sergiyle mazlumların dramına dikkat çekilmek istendiği bildirildi.

Üç gün boyunca açık olacak sergiye bütün halkın davet edildiği açıklamada, “28 Şubat ve FETÖ Yargısı Mağdurları İnisiyatifi olarak 27-29 Ocak tarihlerinde Atatürk Parkı yanı Resim Sergisi Alanı’nda 10.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenleyeceğimiz fotoğraf ve karikatür sergisine tüm halkımız davetlidir.” denildi.(M. Fatih Akgül-İLKHA) 
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler