Türkiye geneli yüzbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Siyer Sınavının heyecanla beklenen sonuçları yarın açıklanıyor.

Peygamber Sevdalıları Vakfı, tarafından Türkiye geneli düzenlenen ve yüzbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Siyer Sınavının sonuçları yarın açıklanıyor.

Peygamber Ahlakını Yayma, Yaşatma, Yardımlaşma, Dayanışma Ve Eğitim Vakfı (Peygamber Sevdalıları Vakfı), Sınav Komisyonu tarafından yayımlanan mesajda, sonuçların yarın ilan edileceği bildirildi.

"Hamd, âlemlerin Rabbine; salat ve selam da O'nun Resulüne ve takipçilerinin üzerine olsun" denilerek başlanılan mesajda, "Değerli Peygamber sevdalıları; 17 Şubat 2019 O'nu oku, O'nu yaşa ödüllü siyer yarışmasının hemen ardından, Vakfımızın Sınav Komisyonunun hummalı ve titiz çalışmaları neticesinde yarışmanın değerlendirmesi tamamlanmıştır." denildi.

Sonuçlar SMS yoluyla bildirilecek

Sınav sonucunun sorgulanmasına ilişkin bilgilerin paylaşıldığı mesajda, "Yarışma sonuçları 08 Mart Cuma günü kısa mesaj olarak belirtilen telefonlara gönderilecektir. Ayrıca http://www.peygambersevdalilari.com ve http://www.siyersinavi.com web sayfalarındaki sonuçlar cevap formlarına kodlanan  T.C. Kimlik numarası veya 11 haneli telefon numarasından sorgulanabilecektir. Sınav şartnamemizin hak iddia edilemeyecek durumlar kısmında da belirtildiği gibi, Başvuru esnasında öğrenim bilgilerini yanlış verme veya optik formdaki bilgilerde eksik yanlış veya yanıltıcı kodlama vb. gibi nedenlerle yarışmaları değerlendirilemeyenler her hangi bir hak iddia edemeyecektir." ifadelerine yer verildi.

Sonuca itiraz

"Yarışmamızda öncelikli olarak sonuçlar açıklanacaktır. Daha sonra iki günlük itiraz sürecinin bitmesinin ardından, gelen itirazlar da görüşülüp karara bağlanacaktır." Denilen mesaj, şöyle devam etti:

"İtirazlar yapılırken Cevap formunda kodlanan İl/İlçe/Ad/Soyad/Kimlik Numarası ile Telefon numarasının yazılarak siyersinavi@gmail.com adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir. Mail dışında gelen itirazlar değerlendirilemeyecektir. Yarışmamızın nihai sonuçları Rehber TV'de yapılacak program ile ödül kazanlar kamuoyuyla paylaşıldıktan sonra http://www.peygambersevdalilari.com ve http://www.siyersinavi.com web sitelerinde duyurulacaktır."

Mesajda son olarak, "Rabbimiz bu işte emeği geçen herkesten razı olsun, emeklerinin karşılığını hem bu dünyada hem de ahirette ziyadesiyle versin. Her zaman dediğimiz gibi, unutulmamalıdır ki bu yarışma 'Kaybedeni olmayan yarışmadır." denildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler