Van'da, iki şahıs üzerinde yapılan aramada poşete konulmuş bayan çantasında 2 kilogram metamfetamin ele geçirildi.

Van'ın İpekyolu ilçesinde yaya durumunda olan ve kendilerinden şüphelenilen iki şahsın üzerine yapılan aramalarda, poşete konulmuş bayan çantasında 1 kilogram 986 gram metamfetamin ele geçirildi. Şüpheli şahıslar gözaltına alındı.

Konu hakkında Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "14 Mart 2019 günü İpekyolu ilçesi Cevdetpaşa Mahallesi Selçuklu 1. Sokak üzerinde yaya T.K. ve B.S.'nın durumlarından şüphelenilmesi üzerine yapılan üst aramalarında; yaya (B.S.)'nın elinde bulunan poşet içerisindeki bayan el çantasında 2 paket halinde toplam 1 kilogram 986 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında, elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak T.K. ve B.S isimli 2 şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler