Siyonist terör çetesi, Batı Şeria'da yaşanan çatışma sonrası kaçan Filistinliyi arama bahanesiyle birçok ev ve iş yerine baskın düzenledi.

Siyonist terör çetesi, Batı Şeria'da yaşanan çatışma sonrası kaçan Filistinliyi arama bahanesiyle, Selfit kentinin kuzeybatısındaki Bedya ve Ez-Zaviye beldelerinde birçok ev ve iş yerine baskın yaptı.

Filistinlilere ait evlere baskın yapan ve dükkânların kapılarını havaya uçuran siyonist askerler, dükkânlarda ve bazı evlerde eşyalara da zarar verdi.

Batı Şeria'daki Ariel işgal birimi yakınında bulunan Ariel ve Giti kavşaklarında önceki gün düzenlenen silahlı saldırıda bir terör çetesi askeri öldürülmüş, iki siyonist yaralanmıştı.

Filistinli olduğu söylenen şüpheli olay yerinden kaçarken, işgal güçleri Batı Şeria'da birçok yolu çift taraflı ulaşıma kapatmış, bölgede arama başlatmıştı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler