Halk otobüsü araç ve yayalara çarptı: Çok sayıda yaralı var

İstanbul Beyazıt'ta kontrolünü kaybeden bir halk otobüsü araçların ve yayaların arasına daldı. Çok sayıda kişi yaralandı.

İstanbul Beyazıt Meydanı'nda Aksaray yönünde ilerlediği belirtilen halk otobüsü, hâkimiyetini kaybederek araçların ve yayaların arasına girdi. Kazada, çok sayıda kişinin yaralandığı bildirildi.

Bölgeye çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi.

Kazaya tanıklık eden esnaflardan İlker Canaydın, "Kazanın olduğu yerde duruyordum. Otobüsün 50-55 Km hızla gittiğini gördüm. Koşarak kaza yerine gelmek istedim. Çinli bir bayanın yerde yattığını gördüm, ayağı kopmuştu. 5 metre ilerisinde de 65-70 yaşlarında bir teyzemizin de ayağı kopmuştu. Çinli bayanın etrafında başkaları olduğu için yaşlı teyzenin yanına gittim. Bir polis memuru üzerindeki montu çıkarıp başkaları görüp etkilenmesin diye teyzenin ayağını örttü. Ambulans gelene kadar teyze yaşananların farkında değildi. Onu konuşturmaya çalışıyordum. Sonra teyze, 'Ne olduğunu.' sordu. Ona, 'Ayağın koptu.' diyemedim. Ambulans geldiğinde sağlık görevlileri teyzenin ayağını bağladılar. Sonrasında da ambulansa bindirip götürdüler." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler