​Şehid Ramazan Özen Anaokulu öğrenciler, harçlıklarını inşaatı devam eden camiye bağışladı.

Adıyaman da inşaatı devam eden Emir Sultan Camii için kendi aralarında harçlıklarını toplayan Şehid Ramazan Özen Anaokulu öğrencileri, İl Müftü Vekili Murat Kurt'un huzurunda, Emir Sultan Camii Dernek Başkanı Mustafa Çalış'a teslim ettiler. 

Öğrencilerin duyarlılığını takdir eden Çalış "Çocuklarımıza teşekkür ederim. Bu duyarlı davranışları bizi duygulandırdı. Rabbim onları her türlü tehlikeden muhafaza etsin ve duyarlılıklarını her daim canlı tutsun. Çocuklarımızın maddi katkıları inşallah bereketli olur çünkü onlar günahsız, masum çocuklardır. Rabbim onların bu duyarlılığını hepimize nasip etsin." dedi.

Öğrencilerin değerler eğitimi kapsamında maddi ve manevi değerlerine sahip çıkmaları, infak ruhunun canlı tutulması adına yaptıkları bağış, velileri ve cami yönetimini sevindirdi. (Cemil Özdaş - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler