Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndaki atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndaki atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre Resmi Gazete'de şu kararlara yer verildi:

Diyanet İşleri Başkanlığında Açık Bulunan Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliklerine Hüseyin Küçük, İbrahim Noğman, Abdullah Refik Acar, Musa Coşkun ve Osman İyişenyürek atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığında, Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, görevden alındı, yerine Veysel Işıldar atandı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Mehmet Uygun atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında Açık Bulunan Başmüfettişliklere Faruk Düzcan, Muzaffer Barış Morgül ve Salih Kılıç atandı.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığına, İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun atandı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler