Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçim için geri dönüş çok önemli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbullu hemşehrilerimizin bu seçim için geri dönüşleri çok ama çok önemli." dedi.

Cuma namazı çıkışı konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehir dışına tatile giden İstanbullulara çağrı yaptı. Erdoğan, "İstanbullu hemşerilerimizin bu seçim için geri dönüşleri çok ama çok önemli." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üsküdar'daki Hazreti Ali Camii'nde kıldığı cuma namazının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, yenilenecek İstanbul seçimleri hakkında, "İnanıyorum ki özellikle İstanbul dışına çıkmış vatandaşlarımızın, İstanbullu hemşerilerimizin bu seçim için geri dönüşleri çok ama çok önemli, zira bu demokratik görevlerini tüm İstanbullu hemşerilerimizin hakkıyla yerine getirmeleri büyük önem arz ediyor. Milletvekilleri arkadaşlarımız İstanbul dışında yoğun bir şekilde çalışıyor. İllerden vatandaşlarımızı İstanbul'a döndürme konusunda çalışıyorlar. İstanbul'da sandıklarda seçmenimiz görevini yerine getirecektir. Sandığa gitmeyen seçmeni sıfıra yakın konuma getirmek çok önemli." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler