Gaziantep'te yüzlerce çeşit bitki türünü içinde barındıran ve içinde biyolojik gölette bulunan Dülük Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı tatilinde binlerce kişi tarafından ziyaret edildi.

İçerisinde biyolojik gölet bulunan ve yüzlerce çeşit bitkiden oluşan, doğal güzelliğiyle de ziyaretçilerini kendisine hayran bıraktıran Dülük Tabiat Parkı'nı Ramazan Bayramı tatilinde binlerce kişi ziyaret etti. Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar, Dülük Tabiat Parkı'na akın etti.

Şehitkâmil ilçesindeki Dülük Ormanı içinde bulunan Dülük Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı süresince ücretsiz hizmet verdi.  9 gün boyunca binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Dülük Tabiat Parkı, temiz havada piknik yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer aldı.

Toplam 9 gün boyunca binlerce kişiyi ağırlayan Dülük Tabiat Parkı, ziyaretçilerine sevdikleriyle birlikte unutulmaz anlar yaşattı. Dülük Tabiat Parkı içinde bulunan biyolojik gölette akan suyun huzur veren sesi ve kuş cıvıltıları, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatırken, ziyaretçiler, doyumsuz manzara ve bol oksijenli gezi esnasında bolca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

Aileleri, dostları, arkadaşları ve sevdikleriyle parkta keyifli vakit geçiren vatandaşlar, ailece piknik keyfi yaptılar. Dülük Tabiat Park'ının muazzam görüntüsü ve güzel havası ile baş başa kalan vatandaşlar, geç saatlere kadar aileleriyle beraber burada vakit geçirdiler. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler