Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bazı temaslarda bulunmak üzere geldiği İstanbul'da Doğruhaber gazetesini ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük ile beraber Doğruhaber gazetesini ziyaret etti. HÜDA PAR heyetini Doğruhaber gazetesi Genel Koordinatörü Abdullah Aslan, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Sait özcan, gazete yazarları ve çalışanları kapıda karşıladı.

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Doğruhaber gazetesini ilkeli yayıncılığı dolayısıyla övdü, Doğruhaber'in bölgenin dile getirilmeyen sorunlarını dile getirerek önemli bir boşluğu doldurduğunu ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan da, HÜDA PAR'ın İslami bir parti olarak ilkeli ve dürüst bir siyaset izlediğini belirtti. Görüşme, yaklaşan genel seçimler ve HÜDA PAR'ın seçimlere parti olarak mı yoksa bağımsız adaylarla mı gireceği üzerine yapılan konuşmalarla geçti. (Erkan Yavuz - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler