Yapıcıoğlu Kudüs mitinginde halka hitap edecek

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, partisinin Batman’da düzenleyeceği “Kudüs İslam’ındır” temalı mitingde bir konuşma yapacak.

HÜDA PAR Batman il teşkilatı, “Kudüs İslam’ındır” temasıyla yarın bir miting yapmaya hazırlanıyor.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun, 16 Mayıs Şehir Stadyumu yanında saat 14.00'te Siyonist çeteler ile emperyalist ABD'yi lanetlemek üzere partisinin Batman İl Teşkilatı tarafından düzenlenecek mitinge katılarak bir konuşma yapacağı belirtildi.

Kudüs üzerine seslendirilecek ilahilerin de olacağı mitingle ilgili açıklama yapan HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, “Emperyalist ABD’yi ve Filistinli kardeşlerimizi katleden işgalci israili lanetlemek üzere, yarın eski otogar arkası 16 Mayıs Şehir Stadyumu yanında ‘Kudüs İslam’ındır’ mitingi düzenleyeceğiz. Kudüs Müslümanlarındır. Kudüs ümmetin onurudur. Kudüs’e sahip çıkmak her Müslümanın görevidir. Her Müslüman zulme sessiz kalmayıp Kudüs’e sahip çıkmalıdır. Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu düzenleyeceğimiz mitinge katılıp çok önemli mesajların vereceği bir konuşma yapacak. Tüm halkımızı bir kez daha mitinge davet ediyoruz.” ifadelerine yer verdi. (Mehmet Fatih Akgül-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler