Siyer Sınavı’na katkıda bulunanlara plaket takdim edildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesinde yapılan Siyer Sınavı’na katkıda bulunanlara plaket takdim edildi.

Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesinde Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından “O’nu Oku O’nu Yaşa” sloganıyla düzenlenen Siyer Sınavı’na katkıda bulunanlara plaket takdim edildi.

Peygamber Sevdalıları Platformu Hilvan İlçe Koordinatörlüğü tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çimdelli Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, Gölcük İlkokulu ve Ovacık Ortaokuluna plaketleri platform yetkilileri tarafından hediye edildi.

Eğitimcilere katkılarından dolayı teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Platformu yetkilisi Halil Çayır, “Siyer Sınavı için katkıda bulunan okul müdürlerine ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. Şüphesiz ki en güzel ve örnek öğretmen Hazreti Peygamber’dir. Bu görevi icra eden öğretmenlerimiz meslekleri gereği insanlar için bir modeldirler. İnanıyoruz ki öğretmenlerimiz de Hazreti Peygamber’i örnek aldıkları sürece hem dünyada hem de ahirette mutlu birer insan olacaklardır. Allah hepsinden razı olsun. ” dedi. (Ramazan Şefkatli-İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler