İmtiyaz Sahibi

İlke Haber Ajansı Basın Yayın Sanayi Ticaret A.Ş.
Mustafa Kaynak || İmtiyaz Sahibi

www.ilkha.comwww.ilkha.com.tr | www.ilkehaberajansi.com.tr | @ilkeHaberAjansi


Genel Müdür
Mahmut İrtem
m.irtem@ilkehaberajansi.com.tr


Genel Koordinatör
Üzeyir Yılmaz
u.yilmaz@ilkha.com.tr


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Fırat Arslan
ilkha@ilkha.com.tr


Kurumsal İlişkiler
Mehmet Sıddık Kurt
halklailiskiler@ilkha.com.tr


AR-GE 
Furkan İçöz
arge@ilkha.com.tr


Abone Temsilcisi
Mustafa Kaynak
abone@ilkehaberajansi.com.tr


Video Montaj
Ali Ekber İrtem || video@ilkha.com.tr


Sosyal Medya Editörü
Yasin Karavil || sharing@ilkha.com.tr


Gece Sorumlusu
Şükrü Tontaş || haber@ilkemuhabir.com


Kurdî / Kurmancî Haber servisi 
Cîhan Turan || kurdi@ilkha.com.tr


Kurdî / Soranî Haber servisi 
Yahya Kinay || sorani@ilkha.com.tr


İngilizce Haber Servisi
Mehmet Emin Can || english@ilkha.com.tr


Arapça Haber Servisi
Ahmet Karavil || arabic@ilkha.com.tr 


Haber İhbar || Öneri || Şikayet
| bilgi@ilkehaberajansi.com.tr | Telegram&WhatsApp: +90 536 361 88 88 | Telefon: +90 850 532 82 21 |


TEMSİLCİLERİMİZ


ANKARA
Mehmet Sait Çelik  +90 539 395 96 32 || ankara@ilkha.com.tr
Cevizlidere mah. 1237 Sk. Şahinol Ap. No:1/14 Çankaya / Ankara


İSTANBUL
Nizamettin Aşkın ||+90 536 373 50 85 || istanbul@ilkha.com.tr
Atikali Mahallesi Müezzin Bilal Sokak No:14 Daire:5  Fatih / İstanbul


DİYARBAKIR
Ramazan Zeren +90 541 312 22 75 || diyarbakir@ilkha.com.tr
Barış Mahallesi 1009. Sokak Ebrar Sitesi No: 10 Kayapınar Diyarbakır


GAZİANTEP
İbrahim Koçyiğit ||+90 530 157 57 06 || gaziantep@ilkha.com.tr
İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi Kat: 4 No: 17 Şehitkamil / Gaziantep


ŞANLIURFA
Abdurrahman Deniz Uğurlu +90 542 204 55 70 || sanliurfa@ilkha.com.tr
Şair Şevket Mahallesi Salihoğlu Ap. 4/7 Haliliye/ Şanlıurfa


MARDİN
Mehmet Salih Keskin || +90 543 398 42 36 || mardin@ilkha.com.tr
13 Mart Mahallesi Karanfil 290 Sk. Aksoy Gül Apt. kat :1 Daire: 2 Artuklu / Mardin


BATMAN
Mehmet Fatih Akgül +90 535 263 09 43 || batman@ilkha.com.tr
Yeni mahalle 16 Cadde 1002 Sokak Medine İş  Merkezi no 2  Kat 6 Daire No 18 Batman


BİNGÖL
bingol@ilkha.com.tr
Yenişehir Mahallesi Evliya Çelebi Sokak Bozgan Apt. No. 12 Bingöl


BİTLİS
Şükrü Tontaş ||+90 535 913 41 73 || bitlis@ilkha.com.tr
Gazibey Mahallesi Said-i Kurdi Caddesi Muratoğlu Pasajı Kat: 3 No: 8 Bitlis


MALATYA
Mehmet Aslan || +90 544 32905 44 || malatya@ilkha.com.tr
Halfettin Mahallesi İyilik Sokak No 17/1 Battalgazi / Malatya


ADIYAMAN
Cemil Özdaş || +90 506 617 14 86 || adiyaman@ilkha.com.tr
Turgut Reis Mahallesi Zeytindalı Caddesi No 5 Kat 4 Adıyaman


SİİRT
Murat Orhan || +90 546 533 73 63 || siirt@ilkha.com.tr
Batı Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No 3 P/301 Özbel iş Hanı Kat 3 Siirt


AĞRI
Ömer Adıgüzel || +90 542 765 09 62 || agri@ilkha.com.tr
Leylekpınar Mahallesi Anadolu İş Merkezi Kat 1 No 9 Ağrı


ELAZIĞ
Murat Polat || +90 539 355 55 53 || elazig@ilkha.com.tr
Nailbey mahallesi yeşildere sokak kalalıoğlu iş merkezi no 19/ 2 Elazığ


ADANA
Ramazan Kösedağ || +90 534 936 06 88 || adana@ilkha.com.tr
Türkocağı mah 24014 sk no 19 Seyhan / Adana


VAN
Cebrail Temur || +90 553 070 30 15 || van@ilkha.com.tr
Vali Mithat Bey Mahallesi Defterdarlık Caddesi  Buhara İş Merkezi Kat 3 No 6 İpekyolu / Van