İmtiyaz Sahibi

İlke Haber Ajansı Basın Yayın A.Ş.
Mustafa Kaynak
İmtiyaz Sahibi

www.ilkha.comwww.ilkha.com.tr | www.ilkehaberajansi.com.tr | @ilkeHaberAjansi


Genel Müdür
Mahmut İrtem
m.irtem@ilkehaberajansi.com.tr


Genel Koordinatör
Üzeyir Yılmaz
u.yilmaz@ilkha.com.tr


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Fırat Arslan
f.arslan@ilkha.com.tr


Kurumsal İlişkiler ve Genel Koordinasyon
Mehmet Nuri Alpşen
halklailiskiler@ilkha.com.tr


AR-GE 
Furkan İçöz
arge@ilkha.com.tr


Abone Temsilcisi
Aydın Vural
abone@ilkehaberajansi.com.tr


Haber ve Yayın Editörleri

İlhan Erkan
i.erkan@ilkha.com.tr

Abdurrahman Cens
a.cens@ilkha.com.tr

Mahsum Nazlı
m.nazli@ilkha.com.tr

Mehmet Ali Eneze
ma.eneze@ilkha.com.tr

Hüsamettin Bönül
h.bonul@ilkha.com.tr


Video Montaj
Ali Ekber İrtem
Yasin Karavil
video@ilkha.com.tr


Sosyal Medya Editörü
Fırat Arslan
sharing@ilkha.com.tr


Gece Sorumlusu
Mehmet Fatih Akgül
haber@ilkemuhabir.com


Kurdî / Kurmancî Haber servisi 
Cîhan Turan
kurdi@ilkha.com.tr


Kurdî / Soranî Haber servisi 
Abdullah Maruf
Yahya Kinay
sorani@ilkha.com.tr


İngilizce Haber Servisi
Mehmet Emin can
english@ilkha.com.tr


Arapça Haber Servisi
Ahmet Karavil
Zeyd Varol
arabic@ilkha.com.tr 


Farsça Haber Servisi
Tahir Özsoy
farsi@ilkha.com.tr


Öneri ve Şikayet
| bilgi@ilkehaberajansi.com.tr | Telegram&WhatsApp: +90 536 361 8888 | Telefon: +90 850 532 8221|


TEMSİLCİLERİMİZ


ANKARA
İbrahim Sevgili

+90 555 104 55 56
Mehmet sait Çelik
+90 539 395 96 32
ankara@ilkha.com.tr
Cevizlidere mah. 1237 Sk. Şahinol Ap. No:1/14 Çankaya / Ankara


İSTANBUL
Nizamettin Aşkın
istanbul@ilkha.com.tr
+90 536 373 50 85
Göztepe Mah. Mahmutbey Cad. İstoç Oto Ticaret Merkezi 3. Cad. N Blok No: 6/103 Bağcılar / İstanbul


BURSA
Zeki Aras
bursa@ilkha.com.tr
+90 554 849 97 99


GAZİANTEP
İbrahim Koçyiğit

gaziantep@ilkha.com.tr
+90 530 157 57 06


ŞANLIURFA
Abdurrahman Deniz Uğurlu

sanliurfa@ilkha.com.tr
+90 542 663 16 17


MARDİN
Mehmet Salih Keskin

mardin@ilkha.com.tr
+90 543 398 42 36


BATMAN
Muharrem Kayık

batman@ilkha.com.tr
+90 535 263 09 43 


BİNGÖL
Nihat Kanat

bingol@ilkha.com.tr
+90 543 899 08 45


BİTLİS
Şükrü Tontaş

bitlis@ilkha.com.tr
+90 535 913 41 73


DİYARBAKIR
Ramazan Zeren

+90 541 312 22 75
Cihad Altun
+90 507 079 62 61
diyarbakir@ilkha.com.tr


MALATYA
Mehmet Aslan

+90 544 32905 44
malatya@ilkha.com.tr


ADIYAMAN
Cemil Özdaş

+90 506 617 14 86
adiyaman@ilkha.com.tr


SİİRT
Murat Orhan

+90 546 533 73 63
siirt@ilkha.com.tr


AĞRI
Ömer Adıgüzel

+90 542 765 09 62
agri@ilkha.com.tr


ELAZIĞ
Mustafa Daştan

+90 539 398 14 77
elazig@ilkha.com.tr


ADANA
Ramazan Kösedağ

+90 546 936 06 88
adana@ilkha.com.tr


VAN
Cebrail Temur

+90 553 070 30 15
van@ilkha.com.tr