​

"Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine katılan ve etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Vakfı Van İl Koordinatörü Recep Karabulak, halkın Peygambere olan sevdasını bir kez daha ispatladığını belirtti.

Peygamber Sevdalıları Van Koordinatörlüğü, Kale Miting Alanı'nda "Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed" temasıyla düzenlenen "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine katılan ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etkinliğin ardından açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Vakfı Van İl Koordinatörü Recep Karabulak, sıkıntısız bir şekilde etkinlik gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Karabulak, "Elhamdülillah bir programımızın daha da sonuna geldik. Bu soğuk havaya rağmen katılım gösteren Van halkına çok teşekkür ediyoruz. Rabbim attıkları her adımı hayır ve hasenatlarına yazsın. Günleri mübarek olsun inşallah. Nasipse yine yıl içinde ve önümüzdeki yıllarda Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak çalışmalarımız devam edecek. İnşallah bu çalışmalarımızı halkımızla paylaşacağız. Rabbim bir sıkıntı vermezse seneye yine burada yapacağımız etkinliğe tüm halkımızı davet ediyoruz. Rabbim katılan herkesin ecirlerini zayi etmesin." ifadelerini kullandı. (Şükrü Tontaş, Mehmet Sait Çelik, Ayetullah Tarhan, Sedat Karatay –İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler