HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük, Ramazan Bayramı münasebetiyle başta İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere il yönetiminde söz sahibi olan birçok yetkili ismi telefonla arayarak bayramlarını kutladı.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını sebebiyle Türkiye'nin tamamında bayram boyunca uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle yüz yüze bayramlaşamayan vatandaşlar telefonlara sarıldı.

Her yıl siyasi parti yetkilileri ve üst düzey yöneticilerinin yüz yüze yaptıkları görüşmelerle kutlanan bayram, bu sene Covid-19 salgını sebebiyle telefon üzerinden veya telekonferans ile gerçekleştirildi.

Ramazan Bayramı münasebetiyle telefonla bayram tebriklerini gerçekleştiren HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük, bu kapsamda; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ve birçok siyasi partinin il başkanlarını arayarak bayram tebriğinde bulundu.

Elibüyük, ayrıca İstanbulda bilinen kanaat önderleri, akademisyenler, gazeteciler ve birçok kurum yetkilisini aradı. Yapılan görüşmelerde karşılıklı iyi dilek temennilerinde bulunuldu. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler