Merkezi Hollanda'da bulunan ve uluslararası düzeyde yaptığı yardımlarla bilinen IHO-EBRAR, Osmaniye'de onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi yardımında bulunurken, çocukları da harçlıksız bırakmadı.

"Hayat Birlikte Güzel" sloganıyla Ramazan ayı yardımlarına devam eden IHO-EBRAR, birçok il, ilçe ve beldede yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan yardım çalışması hakkında bilgi veren IHO-EBRAR Osmaniye Temsilcisi Mehmet Keser, Ramazan ayında başlattıkları hayır seferberliği kapsamında, çocukların bayram harçlığını bizzat evlerine kadar götürdüklerini ifade ederek buna vesile olan hayırsevere teşekkür etti.

Keser, "Osmaniye ilimizde böylesi güzel çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çocuklarımız salgın hastalık nedeniyle dışarı çıkamıyor. Her sene biz onları bayram alışverişi için mağazalara götürüyorduk. Fakat şimdi ise harçlıklarını kendilerine bizzat nakit olarak ulaştırıyoruz." ifadelerini kullandı.

Hayırseverlerin desteğiyle topladıkları yardımları da ihtiyaç sahiplerine ulaştıran IHO-EBRAR, Umut Kervanı Vakfı aracılığıyla il ve ilçelerdeki onlarca muhtaç aileye de Ramazan gıda kolisi dağıttı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler