Yıl boyunca yardım faaliyetlerini sürdüren Umut Kervanı, çalışmalarına Ramazan Bayramı öncesinde de devam ediyor.

"Hayat Birlikte Güzel" sloganıyla Ramazan ayı yardımlarına devam eden Umut Kervanı Vakfı, birçok il, ilçe ve beldede yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan yardım çalışması hakkında bilgi veren Adana Umut Kervanı Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Dizlek, "İskenderun'da fakir ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ve öğrencilerimize bayram harçlığı dağıttık. Coronavirüs nedeniyle çocuklar yardıma daha çok muhtaç oldular. Babalarının çalışamaması, kısıtlamalarından dolayı dışarı çıkamaması ve bayramlık alamamaları çocuklarda bir üzüntüye neden oluyor. Bizler de elimizden geldiği ve hayırseverlerimizin katkılarıyla, yardımlarımıza devam etmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Hayırseverlerin desteğiyle topladıkları yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Umut Kervanı, ayrıca il ve ilçelerdeki onlarca muhtaç aileye Ramazan gıda kolisi dağıttı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler