Bayık yeni doğan bebekleri ziyaret etti

Belediye ve vatandaş arasındaki sosyal ilişkileri geliştirme, güçlendirme ve dayanışma amacıyla daha önce hazırlanan "Hoş geldin bebek" projesi devam ediyor.

Hilvan Belediye Başkanı'nın eşi Fatma Bayık, proje kapsamında, koordinatör ve faaliyet yürütücüleri ile beraber Hilvan Devlet Hastanesi'nde yeni doğan bebek ve ailelerini ziyaret etti. Aileler ile görüşen Bayan Bayık, dünyaya yeni gelen bebek ve ailelerine birlikte mutlu yaşam dileklerinde bulundu.

Sosyal belediyeciliğin en önemli ayağı olan sosyal ilişkileri güçlendirmek ve dayanışma adına yürütülen proje çerçevesinde, Hilvan Devlet Hastanesinde yeni doğan bölümünde bulunan annelerle sohbet edip sorun ve taleplerini dinleyen Bayık, "Öncelikle yeni bir aile bireyine kavuşan tüm ailelilerimizi tebrik ediyor, birlik beraberlik içinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini diliyorum. Dünyaya gözlerini yeni açan çocuklarımız vatana millete hayırlı birer evlat olur inşallah." dedi.

Hastanede yatan bayan hastaları ziyaret edip şifa dileklerinde bulunan Fatma Bayık, sağlık görevlilerinden hastaların sağlık durumları hakkında bilgi aldı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler