Şahinbey Belediyesi, Coronavirus (Covid-19) salgınına karşı evde geçirilen vakitlerin daha verimli değerlendirilmesi amacıyla sosyal medya üzerinden sordukları soruları doğru cevaplandıranlara çeşitli hediyeler veriyor.

Ev ortamında zamanın en kaliteli şekilde nasıl değerlendirileceği üzerine çözümler aranırken, sosyal medyada üzerinden çalışma başlatıldı.

Ödüller vatandaşların evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan Şahinbey Belediyesi ekipleri ödülleri kazananların evlerine götürülerek teslim ediliyor.

Vatandaşların evde kaldıkları müddetçe sosyal medya üzerinden çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Koronavirüs’ü nedeniyle dünya genelinde yaşanan zorlu bir süreç var. Biz bu süreci hem ülkemizde hem de Şahinbey ilçemizde en hafif ve en verimli nasıl geçirebileceğimizin çözümlerini bularak vatandaşımızla paylaşıyoruz. Belediyemizin de sosyal medya kanalları üzerinden vatandaşlarımıza çeşitli sorular soruluyor. Doğru cevap verenlere çeşitli hediyeler veriyoruz. Böylece vatandaşlarımız da evde kaldıkları zamanı en verimli bir şekilde değerlendirmiş oluyorlar. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.” dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler