Ortaokulda fidan dikim etkinliği yapıldı

Batman merkeze bağlı Mobil Ortaokulunda düzenlenen etkinlikle fidan dikimi gerçekleştirildi.

Batman merkeze bağlı Mobil Ortaokulunda gerçekleşen fidan dikimine, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz, Şube Müdürü Abdulhadi Torpa, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şemdinoğlu ve beraberindeki yöneticileri Okul Müdürü Nureddin Başaran karşıladı. Fidan dikim etkinliği ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Başaran toplam 200 fidanın Batman Orman İşletme Şefliğinden temin edildiğini ifade etti.

Veli ve öğrencilerle birlikte fidan diken Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu; "Bu güzel ve anlamlı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu gün burada diktiğimiz fidanlar ağaç olacak ve gelecek nesillerimiz bu ağaçların gölgesinde koşup oynayacaklar." diye konuştu.

Şemdinoğlu fidan dikiminin ardından Balpınar beldesine giderek, Balpınar İlkokulunu ziyaret etti. Şemdinoğlu'nu Okul Müdürü Recep Kılıç karşıladı. Okul hakkında Kılıç'tan bilgi alan Şemdinoğlu, daha sonra sınıfları gezdi öğrencilerle sohbet etti. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler