Esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR Van milletvekili adayı Balıkçı, halkı adam kayırmalarından ve ihale usulsüzlüklerinden kurtaracaklarını belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında Van’ın Gürpınar ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR Van milletvekili adayı Muzaffer Balıkçı, HÜDA PAR’ın yönetime gelmesiyle vatandaşın rüşvetsiz hizmet ve yönetimle tanışacağını söyledi.

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı Balıkçı, beraberindeki heyetle Gürpınar ilçe esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

Ziyarette esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Balıkçı, kendilerine yetki verilmesi takdirde halkı adam kayırmalarından ve ihale usulsüzlüklerinden kurtaracaklarını belirtti.

Rüşvet ve yolsuzluklara dikkat çeken Balıkçı, "HÜDA PAR halkın bizatihi kendisidir. Yönetim şekli ve programı şeffaftır, programı Türkiye’ye nefes aldıracak kapasitededir. Rüşvetsiz bir yönetim ve hizmet için halkımızdan destek talep ediyoruz. Adam kayırmalardan, ihalelerin usulsüzlüklerinden, yargıdaki haksızlıklarından halkımızı kurtarmak adına ev ev dolaşıp destek talebinde bulunuyoruz." dedi.

"HÜDA PAR seçimden seçime çalışmayan bir parti olduğunu ispatlamıştır"

Kendilerini ziyaret eden milletvekili adayı Balıkçı’ya teşekkürlerini ileten esnaf, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu halkın tek kurtuluşu İslami bir yönetim anlayışıyla sağlanabilir. Elimizi vicdanımıza bıraktığımızda bu yönetimin ancak HÜDA PAR ile mümkün olabileceğini düşünüyoruz. Seçimden seçime çalışmayan bir parti olduğunu ispatlamıştır. HÜDA PAR’ın bu çalışmalarını takdir ediyoruz." ifadelerine yer verdi. (Yunus Tuğrul- İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler