HÜDA PAR İstanbul istişare toplantısını gerçekleştirdi

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığı, kentteki tüm ilçe teşkilatlarının katılımıyla genişletilmiş 4'üncü İl istişare toplantısını gerçekleştirdi.

 

Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya Teşkilat Başkanı Vedat Turgut, İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük ve tüm il teşkilatı katıldı.

Toplantıda, birim başkanları kendi alanlarında gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Açılış konuşmasını yapan HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük, daha önce 4 kez toplantı gerçekleştirdiklerini hatırlatarak, 2019 yılında gerçekleştirilen ilk toplantıyla birlikte ilk defa genişletilmiş şekilde istişare toplantısı yaptıklarını ifade etti.

Toplantıda bir konuşma yapan HÜDA PAR Teşkilat Başkanı Vedat Turgut, İstanbul'da teşkilatın kurulmadığı ilçelerde de yakın zamanda teşkilat kurulması gerektiğine dikkat çekti.

"HÜDA PAR'ın misyon ve gayesi henüz halk tarafından anlaşılmamıştır"

Turgut, "Bu milletin HÜDA PAR'a ihtiyacı var.  Özellikle son dönemde siyasetin içerisinde bulunduğu duruma bakıldığında HÜDA PAR'a olan ihtiyaç güneş gibi aşikârdır. Partimiz seçim süreçlerinde sizin sayenizde Türkiye'de duyuldu ama HÜDA PAR'ın misyon ve gayesi henüz halk tarafından anlaşılmamıştır." dedi.

Partilerine yönelik bir basın ambargosunun olduğuna işaret eden Turgut, teşkilat üyelerinin gayretiyle gayelerinin halka ulaşacağını söyledi.

Turgut, "Bu çalışma İstanbul ile başlayacak. Zira İstanbul sadece bir il olarak görülmemelidir. İstanbul Türkiye'de tabiri caizse lokomotif konumdadır. Son seçimlerde de bu görüldü. İstanbul'daki siyasi faaliyetler sadece Türkiye'yi değil belki İslam coğrafyasıyla beraber dünyayı etkilemektedir. HÜDA PAR olarak İstanbul'da güçlü olmak durumundayız." diye konuştu. (Nizamettin Aşkın-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler