HÜDA PAR’dan Kartal Huzur Evine ziyaret

İstanbul Kartal HÜDA PAR ilçe teşkilatından bir heyet, Yakacık’ta bulunan Huzur Evini ziyaret ederek yaşlılarla ilgilendi.

İstanbul Kartal HÜDA PAR İlçe Başkanı Ramazan Suna , beraberindeki İlçe Başkan Yardımcısı Cevdet Aslan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Atlı, İlçe Gencik Kolları Başkanı Hakan Tekdal ve parti üyelerinin de bulunduğu heyet ile birlikte, Kartal Kızılay Yaşlı Konuk Evini ziyaret etti.

Yapılan ziyarette, huzur evinde bulunan yaşlılarla sohbet edilip durumları hakkında bilgi alındı. Yaşlılardan birinin söylediği, ‘Birlik olun, Hak'tan ayrılmayın, birlikte Rahmet vardır' sözleri İlçe başkanı ve beraberindekileri derinden etkileyerek, hem sevindirdi hem de duygulandırdı.

HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanı Ramazan Suna, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, " Ziyaret ettiğimiz yaşlılarımızın, ziyaretten duydukları memnuniyetleri, yüzlerindeki sevinç ve gülücüklerden okunuyordu. özellikle bize,‘ Her zaman bu ziyaretlerinizi bekliyoruz' demeleri hem bizleri hem onları duygulandırdı. Neredeyse hepimizin gözlerinden yaşlar akmasına sebep oldu." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler