Hür Aday Mehdi Oğuz’dan Regaip Kandili mesajı

HÜDA PAR’ın desteklediği Van Bağımsız milletvekili adayı Mehmet Mehdi Oğuz, Regaib Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Regaib Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımlayan HÜDA PAR'ın desteklediği Van Bağımsız milletvekili adayı Mehmet Mehdi Oğuz, Recep, Şaban ve Ramazan aylarının ve içlerinde barındırdıkları mübarek gecelerin, mazlumların kurtuluşuna, zalimlerin kahroluşuna ve ümmetin vahdetine vesile olması temennisinde bulundu.

"Müslümanların içinde bulunduğu durumdan kurtulmaları için dua edelim"

Allah'u Teâlâ'nın bazı gün ve geceleri diğer gün ve gecelerden üstün tuttuğunu ve tüm müslümanların böylesi geceleri ibadet ile geçirmelerini ve müslümanların içinde bulundukları durumdan kurtulmaları için dua etmeleri gerektiğini belirten, Oğuz, Üç Ayların içinde barındırdığı Regaip Kandili, Beraat Kandili, Miraç Gecesi ve Kadir Gecesinin bu gün ve gecelerden olduğunu ifade etti.

Tüm Müslümanların Üç Aylarını tebrik eden Oğuz, "Receb, Şaban ve Ramazan aylarının ve içlerinde barındırdıkları mübarek gecelerin; mazlumların kurtuluşuna, zalimlerin kahroluşuna ve ümmetin vahdetine vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler