Siz abonelerimize sunulmak üzere API ve Paket kullanımları hakkında bilgilendirme ve yönlendirme.
DAHA FAZLA BİLGİ İRTİBAT

API Hizmetleri

Web siteleriniz ve uygulamalarınız için namaz vakitleri, haber ve hava durumu bilgilerini alabileceğiniz API'leri sunuyoruz.

Haber API

Haber API paketi web masterler için kullanılabilecek yapıdadır. Bu Paket JSON, RSS, XML biçimlerinde dışa aktarımı yapmakta olup, ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır.

Hava Durumu API

Hava durumu API paketi web masterler için kullanılabilecek yapıdadır. Bu paket JSON verileriyle dışa aktarımı yapmakta olup, ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır.

Namaz Vakitleri API

Namaz vakitleri API paketi web masterler için kullanılabilecek yapıdadır. Bu paket JSON verileriyle dışa aktarımı yapmakta olup, ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır.

Paketler

Sağladığımız haberlere salt metin, video, foto, ulusal, yerel ve 4 farklı dil (Türkçe, Kürtçe, Farsça, İngilizce) seçeneği ile ilgili paketleri satın alarak erişebilirsiniz.

Ulusal Haber Paketi

Herhangi bir bölgeyle sınırlandırma olmaksızın, tüm haberlere erişebilir yayınlarınızda kullanabilirsiniz.

Yerel Haber Paketi

İlinizin haberlerine erişim imkanı sağlayan paketle çevre illerle ilgili haberleri de size sunuyoruz.

Dil Paketleri

Türkçe haber servisimizin yanı sıra istediğiniz taktirde Kürtçe, Farsça ve İngilizce haber erişimi için de ayrıca dil paketi satın alabilirsiniz.

Foto Paketi

foto paketi veya galeri paketi satın alındığı takdirde, tüm fotoğraflara erişim ve indirebilme kolaylığı sağlanmaktadır.

Video Paketi

Video paketi satın alınması durumunda, video indirebilme ve yüksek HD olarak panelde izleyebilme olanağı sağlanmaktadır. Bu paket farklı şekilde ücretlendirilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Yönlendirme

foto paketi veya galeri paketi satın alındığı takdirde, tüm fotoğraflara erişim ve indirebilme kolaylığı sağlanmaktadır.

Abonelik Başvuru Formu

Başvurunuz değerlendirildikten sonra sonucu belirttiğiniz irtibat kanallarından size iletilecektir.

* Zorunlu alanlar