​Uluslararası yardım kuruluşu IHO EBRAR, Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi yetim ailelere gıda ve kırmızı et yardımında bulundu.

Merkezi Avrupa'da olan IHO EBRAR, dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesinde ihtiyaç sahibi yetim ailelere yönelik çalışma başlatan IHO EBRAR, son zamanlarda gıda ürünlerindeki fiyat artışlarıyla beraber alım gücünün düştüğü bu günlerde ihtiyaç sahibi yetim ailelere yönelik çalışma başlattı.

Hayırseverlerin destekleriyle oluşturulan gıda kolilerini ve kırmızı etleri yetimlerin sofralarına ulaştıran IHO EBRAR temsilcileri, yapılan çalışmaya katkı sunan tüm hayırseverlere teşekkürlerini iletti.

Hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında köprü işlevini gördüklerini belirten IHO EBRAR temsilcileri, hayır sahiplerinin destekleri doğrultusunda yardım çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler