​Afrika'da yardım çalışmalarını sürdüren IHO-EBRAR, Somali'de başlattığı "Süt Keçisi Projesi" kapsamında binlerce ihtiyaç sahibi aileye ulaşmayı hedefliyor.

İhtiyaç sahiplerine yönelik dünyanın dört bir yanında yardım çalışmaları yapan IHO-EBRAR, Somali'deki aileler için "Süt Keçisi Projesi" başlattı.

Başlatılan "Süt Keçisi Projesi" kapsamında ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarına bir nebze de olsa yardımcı olabilmeyi hedeflediklerini belirten IHO-EBRAR Temsilcileri, bu çerçevede ellerinden geldiğince aileleri bundan nasiplendirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Cüz'i olarak başlatılan projeyle ailelere süt keçilerini dağıtan temsilciler, bu projeyi hayırseverlerin katkılarıyla daha da genişleteceklerini belirtti.

Hayırseverlerin yapacakları yardımlarla buradaki binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmayı düşündüklerini ifade eden temsilciler, hayırseverlere çağrıda bulunarak ellerinden gelen yardımı yapmalarını ve buradaki insanların ulaşabilecekleri kaynaklara ortak olabilmek için yardımlarını bekledikleri söyledi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler