Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen’i ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili bilgi alış-verişinde bulunmak üzere Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ile görüştü.

Yapılan görüşmede, Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili karşılıklı bilgi paylaşımı, çalışmalarda gelinen son nokta ve bundan sonra izlenecek yol haritası konuşuldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt Yapı Ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen, geçtiğimiz günlerde beraberindeki bakanlık heyeti ile birlikte Diyarbakır’ı ziyaret etmiş, kentsel dönüşümün gündemde olduğu Bağlar’da Beyoğlu ile birlikte incelemelerde bulunmuştu. (Ramazan Zeren – İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler