Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı

Almanya Mannheim Merkezli, uluslararası bir hayır kuruluşu olarak faaliyet gösterecek olan Avrupa Yetim Eli, çalışmalarına başladı.

Almanya Mannheim Merkezli Avrupa Yetim Eli, çalışmalarına başladı. Uzun yıllardan beridir uluslararası yardım çalışmaları konusunda yoğun faaliyetler içerisinde olan Hüseyin Ateş öncülüğünde kurulan Avrupa Yetim Eli’nin Almanya’nın yanı sıra; Türkiye, İsveç, İtalya, Avusturya, Fransa, Kanada, Danimarka ve Balkan ülkelerinde temsilcilikleri bulunuyor.

Avrupa Yetim Eli Yetkilisi Hüseyin Ateş, “Adımızdan da anlaşıldığı gibi amacımız yetimlere uzanan yardım eli olmak.” dedi.

Ateş, "Hayırseverler ile başta yetimler olmak üzere tüm ihtiyaç sahipleri arasında bir tür hayır köprüsü olmak istiyoruz. Bu konuda ilk olarak 'Yetim Edinme Projesi'yle startımızı verdik. Dünyanın herhangi bir yerinde hayırseverleri bekleyen bir yetimin olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden de bizler uzun yıllardan beridir edindiğimiz tecrübe eşliğinde o yetimlere yardım edecek olan hayırseverlerin Yetim Eli olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı. Ateş, bu konuda gayret sarf edecek gönüllü ekiplerinin hazır olduğunu da belirtti.

Avrupa Yetim Eli’nin, Avrupa’nın yanı sıra, Türkiye, Yemen, Afrika, Asya, Balkanlar, Filistin, Arakan ve Dünya’nın ihtiyaç duyulan her bölgesinde hayır faaliyetlerinde bulunacağını açıklayan Ateş, "Bu konuda bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayırseverlerin desteklerini beklemekteyiz." şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamada, hayırseverlerin kendilerini iletişim kanallarından takip etmeleri talep edilirken hayırseverler için hesap numarası da basınla paylaşıldı.

Hayırseverler İçin Hesap Numarası:

İBAN: DE26546512400005704515

BİC: MALADE51DKH

SPARKASSE RHEİN HARD

İletişim Adresleri:

TELEFON: +49 157 73 97 58 18

E-MAİL:    info@avrupayetimeli.com

TWİTTER :  Avrupa_Yetimeli (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler