Siyonist işgalcilerin, işgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs’ün bazı bölgelerinde başlattığı operasyonlarda her zaman ki gibi terör estirmenin yanı sıra onlarca Filistinli vatandaşı alıkoydu.

İşgalciler, Ramallah sakinlerinden dört Filistinli genci alıkoydu. Ayrıca işgal çeteleri, işgal altındaki Doğu Kudüs'teki el-İseviyye beldesinde Filistinli vatandaşlara ateş açtı.

Beytulahim'in doğusundaki Teku beldesinde saldıran siyonist çeteler ile Filistinli gençler arasında çatışmalar yaşandı. Siyonistlerin silahlarına karşı Filistinli gençler molotof ve havai fişek kullandı.

Siyonist işgalciler, işgal altında olan Batı Şeria ve Kudüs’te geceleri vatandaşların evlerine baskın düzenleyerek alıkoymalarına devam ederken, çocuklara ve kadınlara korku yaşatıyor. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler