Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, İmam hatip öğrencileri tarafından Afrika'da su kuyusu açmak için kermes düzenlendi.

Yusuf Sami Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Afrika'da açılacak su kuyusu yararına kermes düzenlendi.

Yusuf Sami Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Afrika'da açılacak su kuyusu için okul bahçesinde hayır kermesine; Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdulrahim Sımak, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Postacı, STK ile sendika temsilcileri, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Kermeste öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan ürünler satışa çıkarıldı. Okul Müdürü Mehmet Ali Gedikli, Afrika'da bir damla suya hasret insanlar yararına İHH aracılığıyla okulların isimleri ile su kuyusu açacaklarını belirterek tüm hayır severleri hayır kermesine davet etti.  

Kermesin üç gün boyunca açık kalacağı bildirildi. (Abdurahman Uğurlu- İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler