İlçe Müftülüğü yeterlilik sınavında başarı gösteren Batman Merkez Vaizi Murat Kurt Adıyaman Çelikhan ilçe Müftüsü olarak atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı 2015 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğu İlçe Müftülüğü yeterlilik sınavında başarı göstererek Adıyaman Çelikhan İlçesi Müftülüğüne İlçe Müftüsü olarak atananolan Batman merkez Vaizi Murat Kurt, düzenlediği veda yemeği ile Batman'dan ayrıldı.

Düzenlenen veda yemeğine İl Müftülüğü ile İlçe Müftülüklerinin çalışanları katıldı. Yaptığı hizmetlerle hem Batman halkının, hemde Müftülük çalışanlarının sevgi ve takdirlerini toplayan Kurt, hüzünlü bir veda ile yeni görev yerine uğurlandı.

Batman valisi Azmi Çelik tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilen Kurt, ödülünü İl Müftüsü Hasan Çağlar'ın elinden aldı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler