Batman kent merkezinde 26 bölgede su kesintisine gidileceği bildirildi.

Batman Belediyesi tarafından kent merkezinde kimi yerlerde uygulanacak bir günlük zorunlu su kesintisi ile ilgili açıklama yapıldı.

Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, Çamlıtepe-1 ve Esentepe Su Depolarında, motor bakımı, onarım ve değişim çalışmalarından dolayı 31 Aralık 2018 Pazartesi günü sabah 07.00 ile 22.00 saatleri arasında zorunlu su kesintisine gidileceği belirtildi.

Açıklamanın devamında, " Gültepe, Kültür, Pınarbaşı, Ziya Gökalp, Akyürek, Meydan, Çarşı, Sağlık, Bağlar, Pazaryeri, Hilal, Beşevler, Aydınlıkevler, Kısmet, 19 Mayıs, Çay, İluh, Yeşiltepe, Huzur, Raman, Şirinevler, Cumhuriyet, Karşıyaka, Yeni ve Hürriyet Mahalleleri ile Karatay Tuğla Fabrikaları bölgesinde ikamet eden vatandaşların gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur." denildi. (Mehmet Sait Çelik –İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler