Hayırseverlerin yardımları sahiplerine ulaştırıldı

Rehber TV de yayınlanan Umut Kervanı programına telefonla bağlanarak bağışta bulunan hayırseverlerin yaptığı yardımlar, İzmir Umut Kapısı Derneği tarafından yerlerine ulaştırıldı.

6 Ocak Salı günü Rehber TV'de yayınlanan ‘Umut Kervanı' programına İzmir Umut Kapısı Derneği katılmıştı. Programda derneğin tespit lisesinde bulunan muhtaç ailelerden bazıları VTR olarak gösterilince, hem yurtiçinden, hem de yurtdışından hayır sahibi vatandaşlar, telefonla bağlanarak bağışlarda bulunmuştu.

İzmir Umut Kapısı Derneği zenginle fakir arasında köprü olup hayırseverlerin yaptığı bu yardımları, vakit kaybetmeden gerçek sahiplerine ulaştırdı.

Dernek yetkililerinden İbrahim Kaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, katkılarından dolayı yardımseverlere teşekkür ederek şunları söyledi: "Yardım listemizde bulunan ve ihtiyaç sahibi ailelere, hayırsever vatandaşlarımız tarafından yardım yapıldı. Biz de yapılan yardımları vakit kaybetmeden kendilerine takdim ettik. Yardım yapan vatandaşlara buradan teşekkürü bir borç biliyoruz. Son olarak yardımseverlerin katkılarını devam ettirmelerini temenni ediyoruz."dedi. (Yunus Şani-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler