Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, Siirt'teki yetim ve muhtaç ailelerin çocuklarına elbise ve ayakkabı yardımında bulundu.

Hayırlı hizmetlerini sürdüren IHO-EBRAR Uluslararası Yardım Kuruluşu, Umut Kervanı aracılığıyla Siirt şehir merkezinde muhtaç ve yetim olduğu belirlenen 40 aileye elbise ve ayakkabı yardımında bulundu.

Umut Kervanı tarafından tespit edilen bu ailelere elbise ve ayakkabı yardımında bulunduklarını belirten IHO EBRAR Siirt Temsilcisi Hasan Tetik, dünyanın çeşitli yerlerinde ve Türkiye'deki muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.

Yetim ve muhtaç ailelerin giyecek ihtiyaçlarının giderilmesinden dolayı İHO-Ebrar yetkililerine ve onlara katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür eden Hasan Tetik, Uluslararası Yardım Kuruluşu İHO EBRAR, Mevlid-i Nebi Haftası olması münasebeti ile 40 yetim ve muhtaç aileye ayakkabı ve giyim yardımında bulunuldu. Bu hayra vesile olan hayırsever kardeşlerimizden Allah razı olsun diyoruz. Allah İHO EBRAR'ın çalışmalarını arttırsın ve bütün çalışmalarını izzet-i dergâhında kabul buyursun." ifadelerini kullandı.

Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR'ın 2013 yılından bu yana dünyanın dört bir tarafında mağdur, mazlum ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunduğuna dikkat çeken Tetik, bugün İHO EBRAR, Mevlid-i Nebi Haftası olması münasebeti ile ihtiyaç sahibi ve yetim 40 ailenin çocuklarına giyim ve ayakkabı yardımın da bulundu. Bu vesile ile İHO EBRAR gönüllüleri ve hayırseverlere teşekkür ediyoruz." dedi. (Murat Orhan-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler