https://ilkha.com/files/news/thumb/Minik öğrencilerden Aydınlık Yüzler Projesi

Batman’da Aydın Konak İlkokulu öğrencileri, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret ederek hazırladıkları Aydınlık Yüzler Projesi çalışmalarını anlattı.

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Aydın Konak İlkokulu Müdürü Zeyneddin Güler ve öğretmen Erdem Ekinci refakatinde kendisini ziyaret eden minik öğrencilerin hazırladığı Aydınlık Yüzler Projesi ile okulun yenilenmesi modern bir fiziki çehreye kavuşturulması çalışmasını dinledi.

öğrencilere hitaben, "Okul düşüncenin hayata geçirildiği ilk eğitim alanı" diyen, Milli Eğitim Müdürü Çelik, "öğrencilerimizin hazırladığı ‘Aydınlık Yüzler Projesi' çalışmasıyla, okulumuz yenilenirken modern bir fiziki çehreye de kavuşacak olması, güzel ve takdire şayan bir durum. Ama tüm bu güzelliklerin ötesinde, minik öğrencilerimizin eğitim gördükleri okullarını, hayallerinde olduğu gibi, bir yer olması fikirlerini projelendirecek derecede, özgüven kazanmış olmaları, kendilerini ifade edecek duruma gelmiş olmalarıdır. Unutmayalım ki, eğitimin önemli hedeflerinden biri, bireyin kendini ifade etme ve ifade etmede donanımlı bilgiye sahip olmasıdır." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler