جنگیز کورتاران، رئیس وقف خیریه کاروان امید با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم، اظهار کرد که در بیشتر مناطق جهان به طور همزمان به نیازمندان غذای میلاد خواهند رساند.

کورتاران با اشاره به اینکه در این روز مبارکی که پیامبر اکرم جهان را نورانی کرده و با رحمت خود محاصره کرده است، نیاز به یاد کردن ایشان دارند، گفت: به همراه زندگی ارزشمندی که وی برای بشر آورده است، محاصره همه جامعه با آرامش امروز از ویژگی هایی است که نیاز به آن داریم. امروز یاد پیامبر اکرم و زندگی بر اساس سنت ایشان برای ما لازم است. این یکی از خصوصیاتی است که جامعه به آن نیاز دارد. ما به نمایندگی از کاروان امید در این روزی که پیامبر اکرم به جهان تشریف آورده است، فعالیت های زیادی را اعمال خواهیم نمود. بر او صلاة و سلام فرستاده و او را یاد خواهیم نمود. وظیفه ماست که در این روزها به نیازمندان کمک رسانیم، در مناطق مختلف جهان به نیازمندان غذای میلاد پیامبر را برسانیم.

کورتاران با بیان اینکه پاسخ زیادی به فراخوانی اشان برای غذای میلاد پیامبر داده شده است، گفت: به اذن خدا غذاهایی را که خیرین و مردم به مناسبت میلاد پیامبر اکرم داده اند، به حوزه ها و نیازمندان خواهیم رساند. خداوند خیر خیرین با در درگاه خود مقبول کند. از خداوند می خواهیم که این روز مبارک وسیله ای خیر باشد و به جهان آرامش برساند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها