در شهر ویرانشهر شانلی اورفای ترکیه به علت شک در ابتلا به آنفولانزای مرغی، نمونه ها به آدانا فرستاده شد. پس از یافته شدن شک این بیماری، نمونه ها به ازمیر فرستاده شدند.

در یک مرغداری واقعه ای آنفولانزای مرغی دیده شد. پس از حادثه، مسئولین محله را تحت قرنطینه گرفتند و مسئولین وزارت بهداشت و وزارت کشاورزی و جنگل حیوانات را تلف کردند.

گفتند که احتمال آنفولانزای مرغی وجود دارد

یکی از مسئولین مدیریت کشاورزی و جنگل به خبرگزاری ایلکه اطلاعاتی داد و گفت: سه روز پیش که این حادثه به ما منتقل شد، گفتند که آنفولانزای مرغی شدند. ما هم تدابیر لازم را اتخاذ کردیم. از حیوانات تلف شده نمونه گرفتیم و آن را به آزمایشگاهی در آدانا فرستادیم. آنها نیز گفتند که احتمال آنفولانزای مرغی وجود دارد ولی هنوز قطعی نشده است. برای قطعی شدنش، نمونه ها را به ازمیر می فرستند. پس از چند روز نتایج معلوم خواهد شد. ولی ما تدابیر لازم را اتخاذ کردیم. همه حیواناتی که در آن مرغداری بودند و حیوانات روستا را تلف کردیم. البته این کار سختی بود. اکنون کمیسیونی تشکیل می شود. در این کمیسیون تصمیم گرفته می شود که روستا چند روز تحت قرنطینه باشد.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها