نوبت فرزندی که به علت ربوده شدن فرزندان توسط پ.ک.ک جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها گرفته می شود، با شرکت خانواده دیگر ادامه دارد.

شرکت در نوبت فرزند جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها ادامه دارد. با شرکت دو خانواده دیگر در نوبت فرزند، تعداد تحصن کنندگان به 37 خانواده رسید.

تعداد خانوادها با شرکت 5 خانواده از ایران به 40 رسیده بود. با برگشتن ایرانی ها به کشور خود، به 35 کاهش یافت. امروز با شرکت دو خانواده دیگر، تعداد تحصن کنندگاه به 37 خانواده افزایش یافت.

جبرائیل تاش، پدر اجه تاش که در سال 2015 هنگام 14 سالگی ربوده شد، برای تحصن کردن از استانبول به دیاربکر آمد.

تاش بیان کرد که دخترش هنگامی که با خواهرهایش در کارخانه نساجی کار می کرد، دزدیده شد. وی افزود: 20 سال است که ساکن استانبول هستم. دخترم به همراه خواهرهایش در کارخانه نساجی کار می کرد. در ساعت غذاخوری دخترم را می برند. احتمال می دهم که به کوبانی رفته باشد. تاکنون هیچ خبری از او به ما ندادند. به همه مراکز دولتی سر زدم. 4 سال است که دلم می سوزد. با اینگونه احزاب کاری ندارم. از دولت و از همه نمایندگان احزاب سیاسی کمک می خواهم. کارم را گذاشتم و اینجا آمدم تا شاید امیدی باشد. دوستان دخترم که به کوبانی رفتند، می گویند که او نیز در کوبانی است.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها